Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla

Adresas: Šv. Gertrūdos g.33, Kaunas
Telefonas: (8-37) 203 534
El.paštas: info@kamdaile.lt

Tarptautinė Vitrum Balticum trienalė 2017 / 2017.09.24-25 dirbtuvės su Kazushi Nakada.

Vitrum Balticum trienalė – tai didžiausias stiklo meno festivalis Baltijos šalyse. Trienalės metu pristatomos parodos, dirbtuvės, seminarai, siekia permąstyti medžiagos aktualumą ir jos įtaką šiandienos kultūrai, inovatyviai žvelgti į medžiagiškumo sampratą šiuolaikiniame mene.

Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, partnerystės su VDA Kauno fakultetu pagrindu, dalyvauja Vitrum Balticum tienalės kūrybinėse dirbtuvėse.

2017 09 24 / Kazushi Nakada dirbtuvės su Kauno A.Martinaičio dailės mokyklos pradinių klasių mokiniais tema „Sapnai“. Nuotraukos: Vitrum Balticum, mokyt.Ievos Siderkevičienės.

 

 

2017.09.25 / Antroji diena. Mokiniai žengia į jau pažįstamas erdves ir vėl kuria su menininkais iš užienio, bei VDA KF studentais. Neišdildomi įspūdžiai ir patirtis, dalyvaujant tarptautinėje trienalėje „Vitrum Balticum“œ! O dabar – rezultatų ir šio projekto parodos laukimas! Pakviesime visus!!! Nuotraukos Vitrum Balticum, Jurgitos Delonaitės.

 

Numatomi Vitrum Balticum trienalės festivalio ir Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos renginiai:

Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos ir Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokinių kūrybinės dirbtuvės „HAIKU: Vilnius – Kaunas“.

Dirbtuvių „Sapnai“, bei „HAIKU: Vilnius – Kaunas“ parodų pristatymai Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje.

 

AKTUALU
AKTUALU
DRAUGAUKIME