Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla

Adresas: Šv. Gertrūdos g.33, Kaunas
Telefonas: (8-37) 203 534
El.paštas: info@kamdaile.lt

Projektas „Dalinkimės!“

2023 m. / Tradicinė mokyklos meninės labdaros akcija „Dalinkimės“ tęsiasi! Vakar mūsų mokyklos 7C klasės mokiniai drauge su mokytojomis Audre ir Asta lankėsi Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre. Mokiniai susipažino, drauge piešė verbas, mokėsi gestų kalbos, žaidė žaidimus ir, žinoma, dalinosi vaikų pieštomis spalvinimo knygelėmis su palinkėjimais. Buvo taip smagu!

 

2021.10.22 / Mūsų projektas „Dalinkimės“ tęsiasi! Šios 3-4 klasių mokinių pieštos ir vyr. mokytojos Domantės Šarakauskaitės-Ivanauskienės paruoštos spalvinimo ir užduočių knygutės iškeliavo į darželius: „Aušrinė“, „Eglutė“, „Rudnosiukas“, Kauno r. Lapių lopšelį-darželį, Kauno „Suzuki“ mokyklą ir „Kolpingo” pradinę mokyklą. Jau keliauja džiaugsmingi atsiliepimai. Dalinkimės:)

 

 

 

 

 

 

  

 

2019 m. pavasarį mūsų mokyklos 9-11 metų amžiaus auklėtiniai dovanojo Kauno klinikinės ligoninės mažiesiems pacientams savo rankų darbo spalvinimo knygeles. Jose autoriai įrašė ir savo palinkėjimus. Tai – meninio-socialinio projekto „Dalinkimės“ baigiamasis 2018/2019 mokslo metų akordas.
Originalias, meniškas dovanas įteikti ligoninei vyko mokyklos pedagogės: Audrė Šarauskienė, Audronė Pitrinienė, Judita Budriūnaitė, Jovita Glemžaitė-Matuzienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Delonaitė-Meškienė. „Vykdome akcija „Dalinkimės“ ir panorome suteikti džiaugsmo ilgai čia gydomiems ligoniukams“, – sakė idėjos iniciatorė mokytoja metodininkė Audrė Šarauskienė.