Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla

Adresas: Šv. Gertrūdos g.33, Kaunas
Telefonas: (8-37) 203 534
El.paštas: info@kamdaile.lt

Parama

 Jūsų 1,2 proc. GPM – talentams augti!

Mieli Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos bendruomenės nariai, tėveliai,

Kasmet net pusė dirbančiųjų pamiršta skirti savo 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Tai – praleista galimybė nemokamai paremti tuos, kurių veikla tikite. Tad kreipiamės į Jūs, kviesdami ir šiais metais skirti 1.2 proc. GPM mūsų mokyklai. Surinktos lėšos, kaip ir kasmet, bus panaudojamos mokyklos mokinių gerovei.

GPM galite skirti užpildydami prašymo formą FR0512 (iki 2023 gegužės 2 d.). Svarbu žinoti mūsų mokyklos įmonės kodą: 190144072. Tai padaryti visai paprasta:

-Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės paskyros. (Jei naudojatės mobiliuoju telefonu, tą darykite jungdamiesi per interneto naršyklę.).

-Elektroninėje bankininkystėje susiraskite VMI deklaravimo paskyrą. Pasirinkę VMI deklaravimo paskyrą, paspauskite mygtuką SUTINKU / PRISIJUNGTI. Jūs būsite nukreipti į VMI deklaravimo svetainę

-Pasirinkite skyrių EDS > PILDYTI FORMĄ > PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ.

-Pasirinkite formą pavadinimu FR0512. Paspauskite FORMA ELEKTRONINIAM PILDYMUI.

-Užpildykite viršuje asmeninę informaciją lietuviškomis raidėmis ir varnele pažymėkite „Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams“.

– Užpildykite informaciją apie mokyklą.

-Paspauskite laukelį PATEIKTI DEKLARACIJĄ. Šiuo veiksmu baigsite pildyti paraišką.

Daugiau informacijos:

https://www.vmi.lt/evmi/deklaruoti-pajamas?lang=lt

https://www.youtube.com/watch?v=-zE_PY7m0Lw&list=PLsasgr3iPF0EqtJOW1eITTBaN1vQqnBnd&index=5

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą! Džiaugiamės, kad kartu galime turtinti mokyklos erdves, kurti bendrystės ir gerų darbų jausmą!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą! Džiaugiamės, kad kartu galime turtinti mokyklos erdves, kurti bendrystės ir gerų darbų jausmą!