Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Galerija
Nacionalinio konkurso KITAS AŠ laureatai
Amžiaus grupė: 15-18 metų
Guostė Vaičiūnaitė 18m. ”Kapitonas” Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazija
Elena Baltrušaitytė 17 m. “Kitas aš” Raseinių meno mokykla
Magdė Buivydaitė 15 m. “Kitas aš” Raseinių meno mokyklaa
Ovidija Cirtautė 18 m. ”Kita aš-biochemijos mokslininkė” Kuršėnų meno mokyklaa
Indrėja Abromavičiūtė 17m. “Mimas” Šiaulių S.Sondeckio menų gimnazija
Indrė Kazakevičiūtė 17m. “Manoji dvasia” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Evelina Kievišaitė 16 m. “Karalienė” Kauno rajono meno mokykla
Faustas Karpavičius 15m. “Minčių fabrikas” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Anetė Švambarytė 15 m. “Poezijos šešėlyjė” Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
Emilija Dovidaitytė 17m. “Kitaip” Šiaulių dailės mokykla
Skaiva Marcinkutė 17m. “Simuliacija” Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla
Nedas Čeponis 16m. “Aš – durys į save ir pasaulį” Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Ugnė Macionytė 18m. “Minčių paukščiai” Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazija
Rugilė Pumputytė 16m. “Aš keistas keisto pasaulio atspindys” Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Gustė Baliutavičiūtė 15m. “ Aš – paukštė” Šilalės meno mokykla
Anuška Aleknavičiūtė 17m. “Vakaras” Šiaulių dailės mokykla
Viltė Ušinskaitė 17m. ”Kaukė, grimas… o kas aš” Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla
Airidas Kryžius 17 m. “Močiutės palėpės įkvėpimas” Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
Aistė Juškaitė 16m. “Regbis” Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykla
Astijus Česonis 17 m. “Aš – siaubo personažas” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Amžiaus grupė: 11-14 metų
Goda Kornevaitė 13m. “Šauksmas” Utenos meno mokykla
Neila Moisaitė 11m. “Kitas aš” Kėdainių dailės mokykla
Tajus Paliulis, 13 m. “Aš tampu drąsus, kai stengiuosi nugalėti savo baimes” Šiaulių S.Sondeckio meno gimnazija
Mėta Garbenytė 13m. “Pokštininkė” Šilalės meno mokykla
Ines Milda Di Biance 14m. “Kas tu” Šiaulių dailės mokykla
Marija Palaimaitė 12 m. “Kita aš” Kauno rajono meno mokykla
Kornelija Kiaušaitė 13m. “Gal tai meilė” Širvintų meno mokykla
Melita Michejevaitė 11m. “Laukinė mergaitė” Šilalės meno mokykla
Jaris Davliaševič 11m. “Kitas aš” Kėdainių dailės mokykla
Joris Kubulkis 12 m. ,,Mes, kapibaros, žaidžiame monopolį” Joniškio A. Raudonikio meno mokykla
Matas Svirplys 14 m. “Mano vidinis grožis” Radviliškio dailės mokykla
Austėja Gudavičiūtė 13m. “Atspindys” Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla
Baltramiejus Jagminas 14 m. “Nuogas Futbolas” Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykla
Miglė Akelaitytė 13m. “Mokytoja” Kauno rajono meno mokykla
Milda Petkevičiūtė 13m. “Aš – jūra” Šilalės meno mokykla
Domantas Dapkūnas 11 m. “Kitas aš-papūga Alfonsas” Kuršėnų meno mokykla
Eglė_Šauklytė_11m. “Mano mintys” Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla
Edvinas Gapšys 11m. “Like art, like cats” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Elzė Ližaitytė 13m. “Vienas žvilgnis” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Viltė Kulikauskaitė 14 m. “Mes – vieno kraujo” Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
Amžiaus grupė: 7-10 metų
Domas Kulvinskas 9 m. ”Dviveidis” Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
Gabrielė Kukulaitė 10m. ,,Paukštis, vaikščiojantis su šuniuku” Anykščių meno mokykla
Jokūbas Abraitis 8 m. “Kitas aš-robotas eksperimentatorius” Kuršėnų meno mokykla
Rugilė Gecevičiūtė 10m. ,, Aš – Vėtra” Joniškio A. Raudonikio meno mokykla
Elisa Makanina 7m. “Emocijų veidai” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Ugnius Ciparis 7m. “Aš -žuvis” Šilalės meno mokykla
Ričard Maciej Filistovič 10m. ”Burtininkas kuria žvaigždes” Rudaminos meno mokykla
Alicia Milana Plehn 10m. ”Aš kaip spalvotas vilkas” Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla
Meda Volskytė 9 m. ”Aš -fortepijonas” Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Patricija Petrylaitė 9 m.”Aš priešistorinės dailės menininkas” Vilniaus J. Vienožinksio dailės mokyklos Naujosios Vilnios filialas
Adrijanas Bronickis 10 m. ”Apie save” Vilniaus J. Vienožinksio dailės mokyklos Naujosios Vilnios filialas
Emilija Skaisgirytė 8m. “Būčiau paukšteliu” Kėdainių dailės mokykla
Raigardas Motuzas 10m. “Aš Krepšininkas” Joniškio A.Raudonikio meno mokykla
Mėta Fedaravičiūtė 9m. “Linksmas-liūdnas” Kėdainių dailės mokykla
Nojus Dubinskas 10m. “Mano ambasadoriai” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Aidas Vasiliauskas 8m. ”Aš dailininkas” Šilalės meno mokykla
Austėja Urbonaitė 10m. ”Hermiona” Telšių meno mokykla
Amelija Puodžiūtė 10m. “Kūrėja, fantazuotoja, svajotoja” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Austėja Gaidamavičiūtė 10 m. ”Miego upėje su migduku ūdra” Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
Benas Balčiūnas 9m. ”Aš grybų pasaulyje” Utenos meno mokykla
NOMINACIJOS:
Domas Dailidė 10m. ”Džiaugiuosi kiekvienu susitikimu” Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla
Dominykas Zigmantas 9 m. ”Aš – Vilkas” Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla
Dovydas Motuzas 10 m. ,,Aš -malūnininkas” Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos
Baigiamieji darbai 2023
Martynas Lelešius 9E kl. „Vidinis aš“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Julija Savickytė 10D „Gyvenimas kaip teatras“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Ugnė Sirvydytė 9D kl. „Sapnų peizažai“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Gintautė Leimonaitė 9 C kl. „Telefonai“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Ugnė Patlabaitė 9E kl. „Aš ir žvaigždynai“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Ieva Šventoraitytė 10D kl. „Širdies ir proto kova“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Patricija Žebuolytė 10D kl. „Klasikinių portretų interpretacija“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Auksė Vaištaraitė 11A C kl. „Gamtos dvasia“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Gediminas Prokofjevas 9E kl. „Ateities bokštas“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Viltė Gluoksnytė 11A kl. „Gyvenimo sunkumai“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Justina Civaitė 11A kl. „Notebook“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Ugnė Karpauskaitė 9E kl. „Harmonija“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Deivydas Tamulis 11A kl. „Kapitalistų kultūra“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Gabija Požerskytė 9E kl. „Mano aplinka“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Urtė Morkvėnaitė 9D kl. „Grybų karas“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Remigijus Sederevičius
Vera Klopotaitė 10D kl. „PDoriano Grėjaus portretas“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Skaistė Valevičiūtė 10D kl. „Pabaisos“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Snieguolė Barysaitė 9E kl. „Kas jeigu muzika neturėtų veido?“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Paula Lankutytė 11A kl. „Toksiškos mintys“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Aistė Vazgytė 10D kl. „Ramybė, viltis ir kiti gėriai“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Saulina Vasiliauskaitė 10D kl. „Tapyti moteris“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Smiltė Biržietytė 9E kl. „Homo sapiens“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Aura Šriupšaitė 11 A kl. „Varno kelionė“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Audronė Buškevičiūtė I0D kl. „Madona“ (Dedikacija mamai). Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Gustas Užkuraitis 11A kl. „Balta“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Aistė Ramūnaitė.
Patricija Mockevičiūtė 10C kl. „Prisiminimai“. Darbo vadovai: mokytoja metodininkė Aida Ragauskienė, vyr. mokytojas Andrius Siderkevičius, vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Goda Garšvaitė 9 C kl. „Medžių šokis“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Arnas Plačinskas 9 D kl. „Motina gamta“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Viktorija Bielovaitė 11A kl. „Ciklas“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Aistė Ramūnaitė.
Jonė Valiūtė 9D kl. „Už akvariumo stiklo“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Kristina Brinkytė 11A kl. „Piktžolė“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Julija Charjanova 10C kl. „Nenusisuk“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Miglė Dovainytė 10C kl. „Rasta garzže“. Darbo vadovė mokyt.metodininkė Aida Ragauskienė
Ugnė Kievišaitė 10C kl. „Makaronų vynas“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Miglė Bondarevaitė 10C kl. „Pasąmonės atspindys“. Darbo vadovai: mokytoja metodininkė Aida Ragauskienė, vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Mėta Stasytė 9E kl. „Nulla lux“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Ieva Kvedaravičiūtė 10C kl. „Atgimimas. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Katrina Vatkovski 11A kl. „Sielos draugai“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Ieva Butauskaitė 9 C kl. „Architektūrinė poezija“. Darbo vadovai: mokytoja metodininkė Aida Ragauskienė, vyr.mokytojas Andrius Siderkevičius
Gintarė Eimutytė 9 C kl. „Metamorfozė“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Amelija Ivanovė 9 C kl. „Kitoks“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Gabrielė Jašmontaitė 9C kl. „Gėlė tarp gėlių“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Liepa Liškauskaitė 9 C kl. „Bėgantis laikas“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Saulė Macijauskaitė 9 C kl. „Kokia turėtų būti moteris?“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Aida Ragauskienė
Austėja Čepėnaitė, 9 C kl. „Akys – žmogaus sielos veidrodis“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Goda Mingailaitė 9D kl. „Ursus maritimus“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Audrė Šarauskienė
Silvija Zverevaitė 9 C kl. „Veidmainystė“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Akvilė Vincevičiūtė 10 D kl. „Filmų portretai“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Milda Ufartaitė 9D kl. „Malūnas“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Audrė Šarauskienė
Yaroslava Skuz 9C kl. „Lėčiau Gyvenk Neskubėk“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Aida Ragauskienė
Armandas Baguckas 10D kl. „Sinchronas“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Dominyka Beišterytė 10D kl. „Sielos įtaka“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Gabija Dabašinskaitė 10D kl. „Vaizduotės žaismas“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Herbertas Manomaitis
Gerda Ardzijauskaitė 9D kl. „Mano vaikystės ir paauglystės kėdės“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Ieva Austėja Podgurskytė 9D kl. „Kitas veidas (Paslaptinga Europa)“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Karolis Kiljonis 9D kl. „Šokis vėjyje“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Remigijus Sederevičius
Meda Skiečiūtė 9D kl. „Atsigėrimas individualumo“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Remigijus Sederevičius
Danielė Slautaitė 10D kl. „Hipnozės taurė“. Darbo vadovas mokytojas metodininkas Gvidas Latakas
Eglė Dzemydaitė 9 D kl. „AŠ–ŠA“. Darbo vadovė mokytoja metodininkė Audrė Šarauskienė
Yana Breiva 10C kl. „Meniška krizė“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Ugnė Pakalniškytė 9C kl. „Meilės galia“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Judita Budriūnaitė
Evija Logunova 10C kl. „Kauno sapnas“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Agnė Dociūtė 10C kl. „Kova tarp žmogaus ir gamtos“. Darbo vadovas vyr.mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Ieva Baltrušaitytė 10C kl. „Pievos fragmentai“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Ieva Ravinskaitė 9E kl. „Vertybės aplink mus“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Viltė Piličiauskaitė 10C kl. „Lūžio taškas“. Darbo vadovas vyr. mokytojas Eugenijus Kolmogorcevas
Emilija Zadonskytė 9E kl. „Gyvenimas/grožis gali būti trumpas kaip žydinti sakura“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Augustė Čibinskaitė 9E kl. „Atsisveikinimas su ,,Niekados” šalimi“. Darbo vadovė mokytoja Jovita Varkulevičienė
Konkurso „Jei aš būčiau paukštis…“ laureatai
➡ 7-10 metų / years:
Alise Sedova, 8, Bird – Culinary, Sigulda art school, Latvia
Austra Piekusa, 7, The dirty bird, Sigulda art school, Latvia
Laisvė Petraitytė, 8, Aš būčiau gulbė balerina (I would be a ballerina swan) Klaipėda
Darija Riabčiukaitė, 9, Jei aš būčiau paukštis…būčiau geltona kanarėlė (If I were a bird…I’d be a yellow canary) Kauno distr. art school, Lithuania
Leyla Sensoy, 9, Eyüboğlu Eğitim Kurumları Görsel Sanatlar Öğretmeni, Turkey
Joris Kubulkis 10, Aš apuokas (I am eagle-owl) Joniskis A. Raudonikis art school, Lithuania
Evita Pryšmantė, 9, Jei aš būčiau paukštis – neščiau taikos žinią visam pasauliui (If I were a bird, I would bring a message of peace to the whole world.) Šilalės art school, Lithuania
Ineida Saldukaitė, 8, Ryto giesmė (Morning song) Marijampole art school, Lithuania
Emilija Onaitytė, 8, Būčiau paukštė dailininkė, spalvinčiau gėles, medžius… (I would be a bird artist, I would paint flowers, trees…) Klaipėda art school. Lithuania
Ema Inkinė, 9, Kepėjas (Baker), Kėdainiai art school, Lithuania
Izabelė Kovzan , 9, Draugystės keliais (Friendship paths), Rudamina art school, Lithuania
Endija Andersone Sigvale, 7, Someone said good morning, Engure school of music and art, Latvia
Mingailė Pilipauskaitė, 7, Jei būčiau paukštis – iš dangaus matyčiau mamą, tėtį ir seses (If I were a bird, I would see my mother, father and sisters from the sky) Kuršėnai art school, Lithuania
Elizabete Ose, 8, My life as a Bird, Bauska
Emilija Jonaitytė, 8, Bičiulystė (Friendship), Kaunas A.Martinaitis art school, Lithuania
Arya Okur, 9, If I were a Bird, I would clean and color the places I fly.Turkey
Polina Frolenoka 9, Breakfast, Venspilis art school, Latvia
Liepa Ggrigaite, 8, Skraidyčiau po rudeninį mišką (I would fly around the autumn forest) Palanga S. Vainiūno art school, Lithuania
Luknė Meižytė, 8, Jei būčiau paukštis – matyčiau visą Lietuvą (If I were a bird, I would see all of Lithuania) Kuršėnai art school, Lithuania
➡ 11-14 metų / years:
Eva Kolibabchuk, 12, Becoming a bird, Odessa Kostandi Children Art School, Ukraine
Mantė Kavaliauskaitė, 12, Jei būčiau paukštis ( If I were a bird), Kedainiai art school, Lithuania
Vėjas Kulakauskas, 12, Gandras lizde (Stork in the nest), Utena art school, Lithuania
Taja Bakštytė, 12, Paukščių šeima (Bird family), tapyba, Plunge district. Plateliai Art School, Sateikiai Department, Lithuania
Rugilė Bložytė, 13, Žmogau, koks tu paukštis, Dangaus – ne Žemės (Man, what kind of bird are you, Sky – not Earth). Kaunas A.Martinaitis art school, Lithuania
Katrīna Adriana Holštroma, 13, Searching for light in a dark world, Grobinas music and art school. Latvia
Veronika Cermane, 13, I would like to be a falcon, Venspils art school. Latvia
Anfisa Feiganova, 11., Blooming land, Odesa Kostandi Children Art School, Ukraine
Simona Zapolskytė, 14, Autobuse (On the bus), Kaunas distr. art school, Lithuania
Kajus Bliutas,11, Pavasaris (spring) Rietavas M.K.Oginskis art school, Lithuania
Gytė Lapinskaitė 12, ,Skrendu virš gimtojo miesto (I’m flying over my hometown) Joniskis A. Raudonikis art school, Lithuania
Emilija Juknytė, 11, Lipdau save (I mold myself), Kėdainiai art school, Lithuania
Austėja Glinskaitė, 11, Popietė (Afternoon), Kėdainiai art school, Lithuania
Oskars Ugriks, 14, Bringer of justice, Latvia
Ceyda Baba, 11, If I were a bird in the sky, Turkia
Loreta Novicka, 13, I am an owl, Lecava Music and Art School. Latvia
Martyna Martyšiūtė, 12, Žvilgsnis iš paukščio skrydžio (A bird’s eye view), Joniskis A. Raudonikis art school, Lithuania
Maksimas Suslavičius, 11., Šokiai (Dancing). Elektrenai art school, Lithuania
Mitocaru Paula,,12, Romania
Gabrielė Beliukevičiūtė, 12, Sustingau (I froze), Elektrenai art department of the art school, Lithuania
➡ 15-18 metų / years:
Lauma_Leidere Reine, 15, To fly as a bird, Venspils, Latvia
Chifu Melania,17, Untitled, Romania
Karolina Venckūnaitė, 16, Atspindys (Reflection), Panevezys V. Mikalauskas high school of arts, Lithuania
Alise Gaile, 18 , If I was a bird I’d shit on people, Jaņa Rozentāla Rīgas art school, Latvia
Viktorija_Ulmane, 15, I am a bird in a coming storm, Vespils, Latvia
Emilis Andrulevičius, 16, The flying man. Not a Burning man. Kaunas A.Martinaitis art school, Lithuania
Ddaniels Mikelsons, 16, Together, State Social Care center Riga, Latvia
Jūratė Ronytė, 15, Gulbių ežeras iš paukščio perspektyvos (Swan Lake from a bird’s eye view) , Kedainiai art school, Lithuania
Justė Cesevičiūtė, 17, Jei būčiau paukštis (If i were a bird), Kėdainiai art school, Lithuania
Smilė Pečeliūnaitė, 16, Iš aukštybių matau (I see from above), Kėdainiai art school, Lithuania
Lietuvos mokinių dailės olimpiados I ir II etapų dalyvių piešinių paroda
Sveika gyva, Kalėdų viešnia! 2022
„Kurk etiketę daiktui, ne žmogui“ 2022 laureatų piešiniai
5-8 klasės:
Faustas Karpavičius. 13 m. Gabija Žilinskaitė. 13 m.
Austėja Mitkutė. 13 m. Simona Zapolskytė. 13 m.
Jurgis Petrulis. 11 m. Ieva Mikolaitytė 12 m.
Austėja Dikinytė. 12 m. Izabelė Vilimaitė 12 m.
Barbora Brazauskaitė. 13 m. Emilija Bieliūnaitė. 11 m.
Ramunė Pauliukevičiūtė. 11 m. Paulina Barauskaitė. 14 m.
Laurynas Ambrozaitis. 13 m. Urtė Malinauskaitė. 10 m.
Marija Grigaitė. 12 m. Elzė Marija Mackevičiūtė. 12 m.
Ema Kavaliauskaitė. 13 m Rusnė Mickūnaitė. 6 c.
Mėta Lingytė. 13 m. Nikita Pavlov. 6 c.
– – –
9-12 klasės:
Gerda Ivanauskaitė. 15 m. Gintautė Ščiaponaitė. 17 m
Danielė Slautaitė 17 m.
Kristina Brinkytė. 15 m. Ugnė Sabaliauskaitė. 17m.
Sabrina Kulikauskaitė 15 m. Aura Šriupšaitė. 17 m.
Katrina Vatkovski. 17 m. Kornelija Mikantavičiūtė. 15m.
Gabija Bartkutė. 16 m.
Pabūk studentu 2022
Kūrybinė stovykla „užsiKURK!“ 2022
Mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimas
Saulėta birželio 6-oji buvo ypatinga diena mokykloje – pagrindinės dailės ugdymo programos baigimo pažymėjimus įteikėme 9E, 10B ir 11C klasių mokiniams. Su jauduliu ir džiugesiu sveikinome 39 diplomantus šiemet baigusius mūsų mokyklą. Sėkmingo tolesnio kūrybinio skrydžio! Nuotraukos – fotografijos studijos vadovo Regimanto Meilučio.
Baigiamieji darbai 2022
Baigiamieji darbai 2022
Viltė Osteikaitė, 10 B kl. „Čepkelių raistas“. Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė–Matuzienė
Mija Ivanovaitė, 9 E kl. „Būti ar nebūti“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Paulina Šarauskaitė, 11 C kl. „Draugas su vynuogių sultimis“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Lukrecija Skapčiūtė 11 C kl. „Moterys“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Mantas Konstantinavičius, 10 B kl.
„Trūksta oro“. Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Magda Stankevičiūtė 11 C kl. „METAMORFOZĖ“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Beatričė Černiakovaitė, 10 B kl. „Akimirka“. Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Aistė Pilipavičiūtė, 11 C kl. „Kiniškas drakonas“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Agnietė Čivilytė, 10 B kl. „Kauno langai“. Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Aleksandra Koriakina, 9 E kl. „Pabėgimas nuo pilkos realybės“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Eva Navalinskaitė, 11 C kl. „Karantino draugai“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Karina Šachverdijevaitė, 11 C kl. „Pasaulio žmonės“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Emilija Auškalnytė 10 B kl. „Kelias į begalybę“
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Emilė Šeškauskaitė, 11 C kl.
„Kelionė“. Darbo vadovė ekspertė Aistė Ramūnaitė
Ugnė Januškaitė, 10 B kl. „Memento Mori“
Marta Savickaitė, 11 C kl.
„Muzikinis pasas“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Simona Petrauskaitė, 10 B kl. „Kraujomaiša“
Mokytoja Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Jogilė Žaltauskaitė, 11 C kl. „Viniliniai drugeliai“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Kajus Klimas, 10 B kl. „Ten, kur gyvena siela“
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Julija Dorelaitytė, 11 C kl. „Atėnė“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Klaudija Milaševičiūtė, 11 C kl. „Žvėrys iš ateities“. Darbo vadovė mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Vakarė Radavičiūtė, 11 C kl. ,,Pasirinkimas“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Pijus Pankrašovas, 10 B kl. „Kauno randai“
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė–Matuzienė
Saulė Pakrosnytė, 10 B kl. „Fortuna Privata“
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Saulė Pakrosnytė, 10 B kl. Marijai Gimbutienei skirti Ex libriai
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Giedrė Pilipavičiūtė, 11 C kl. „Dovanojimo džiaugsmas“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Martyna Jurevičiūtė, 10 B kl. „Mano akimis“
Mokytojas metodininkas Rimantas Aitmanas
Miglė Maslauskaitė, 11 C kl. „Balaclava kepurės“. Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Milda Stankevičiūtė, 9 E kl. „Grafinės melodijos“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Domas Balaišis, 10 B kl. „Nematyk, nekalbėk, neklausyk“ Darbo vadovas mokytojas metodininkas Remigijus Sederevičius
Gabrielė Baguckaitė 9 E kl. „Anestezija“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Aleksandra Voronkaitė, 10 B kl. „Siamo dvyniai – Azalija“
Mokytojas metodininkas Remigijus Sederevičius
Gytė Sapkaitė, 9 E kl.„Gyvenimo teismas“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Miglė Zigmantaitė, 10 B kl. „Požiūris“
Mokytoja metodininkė Jovita Glemžaitė-Matuzienė
Kamilė Arimavičiūtė, 9 E kl. „Krenta dideliu greičiu“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Guoda Snicoriūtė, 9E kl. „Didžiausi atradimai“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Austėja Stasiūnaitė, 9 E kl. „Atrasti save (ne)realybėje“
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Elzė Rakauskaitė, 9 E kl. „Tylos ir garso metamorfozės“.
Mokytoja metodininkė Elena Brazdžiūnienė
Ieva Parščenkovaitė, 11 C kl. „Vienos šeimos istorija“
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
Paulina Gabrielė Žiobaitė
Mokytoja ekspertė Aistė Ramūnaitė
APRAŠYMAS